Memor K to kieszonkowy i wydajny komputer mobilny z systemem Android ™ w smukłej obudowie
i niewielkiej wadze. Idealny towarzysz
w codziennej pracy, w każdej aplikacji
opartej o zbieranie danych!


 
Zaprojektowany z myślą o zbieraniu danych, od inwentaryzacji zapasów po sprzedaż wspomaganą lub odbiór z zaplecza do magazynu. Memor K to wytrzymały komputer mobilny wyposażony w potężny, ośmiordzeniowy procesor 2 GHz z 3 GB pamięci, dysponuje ogromną mocą obliczeniową zapewniając wysoką wydajność, a wszystko w smukłej obudowie smartfonu z przyjaznym dla użytkownika systemem Android.

Miękka w dotyku, podświetlana klawiatura umożliwia użytkownikom szybkie wprowadzanie informacji, takich jak ilość, opis lub lokalizacja skanowanego przedmiotu.

Memor K zapewnia wydajną komunikację bezprzewodową: połączenie Wi-Fi obejmujące standard AC umożliwia użytkownikom szybkie pobieranie i wysyłanie danych; USB-C zapewnia wymianę danych i szybkie ładowanie; Bluetooth® 5 BLE gwarantuje doskonałą łączność z akcesoriami BT, a NFC połączy się z urządzeniami NFC.

Memor K zaspokoi wiele potrzeb, a dzięki wymiennej baterii będzie mógł pracować w trybie wielozmianowym. Jeśli bateria zasilająca urządzenie się wyczerpie, wystarczy wymienić ją na naładowaną, co pozwoli na kolejne 12 godzin pracy.

Memor K wyposażony został w kamerę 8 MP pozwalającą na wykonywanie szczegółowych zdjęć, np. na potrzeby dokumentowania uszkodzeń produktów lub opakowań, potwierdzania realizacji konserwacji czy archiwizacji stanu aktywów.