30 Eylül 2022 tarihine kadar yapacağınız Ön Ödemeli Çoklu Bakım Paketi kapsamındaki alımlarda hem fiyat avantajını hem de akaryakıt çeki fırsatını kaçırmayın. Vito ve X-Class modellerine özel 500 TL, Sprinter modellerine özel 750 TL'lik akaryakıt çeki fırsatı için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

 
Adınız **
 
 
Soyadınız **
 
 
E-Posta Adresiniz **
 
 
Cep Telefonu Numaranız **
 
 

  
*
 
 
Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler Anonim Şirketi Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni'nde belirtildiği üzere kişisel verilerimin müşteri kaydı oluşturulması ve bu kapsamda; ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarıma göre özelleştirilerek önerilmesi ile satış ve pazarlama faaliyetleri amacıyla işlenmesini ve bu kapsamda hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.* Aydınlatma metni için tıklayınız.
  
Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. ve MBFH (Mercedes- Benz Finansal Hizmetler) tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerime hafif ticari araçlar ürün grubuyla ilgili ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum. *
Bilgi için tıklayınız.  
*
 
Evet
Hayır
 

  

(*) : Bu alan gereklidir.

© 2022. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş.